Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Servicii de verificare tehnica , reglare si reparare supape de siguranta
- Număr anunț
- SCN1020233
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPRACTIC SRL (CUI 18546820)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396.800 RON
- Valoare atribuită
- 377.178,20 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 13:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1009799
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027535
Documente
Documentația de atribuire
- C.S.VERIF.TEHN.,REGLARE SI REPARARE SUPAPE DE SIGURANTA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027535.pdf
- MODELE DE AC.-CADRU SI CONTR.SUBSECVENT SUPAPE.pdf.p7s
- MODELE DE FORMULARE SUPAPE DE SIGURANTA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MULTIPRACTIC SRL CUI 18546820
Valoare atribuită
377.178,20 RON
din 396.800 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 19.621,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.