Atribuită
Anunț de participare
Execuție lucrări în cadrul proiectului ,, Asfaltare strazi Lastuni,comuna Mihail Kogalniceanu, judetul Tulcea’’.
- Număr anunț
- SCN1020215
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.263.018 RON
- Valoare atribuită
- 3.263.007,18 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1012130
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023016
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare si contract Asfaltare Lastuni.docx.p7s
- CF Urbanism+ avize.rar.p7s
- FisaDate_DF1023016.pdf
- PT+CS + DE_parte scrisa.pdf.p7s
- PT_Lastuni_piese desenate_pdf.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OPENTRANS SRL CUI RO15219174
Valoare atribuită
3.263.007,18 RON
din 3.263.018 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro