Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,7% sub estimat
Servicii de expertiza tehnica imobil B.N.R. – Agentia Sibiu
- Număr anunț
- SCN1006241
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- UNITAR PROIECT TDA SRL (CUI 35639210)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.270 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON 26,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 13:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1008067
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013348
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013348.pdf
- formular de oferta-semnat.docx.p7s
- proiect de contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNITAR PROIECT TDA SRL CUI 35639210
Subcontractanți 1
PROIECTARE-EXPERTIZARE-CONSOLIDARE SRL CUI 17088474
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DAT CONSTRUCTIVE SRL CUI RO 33312688
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CORES IMPEX S.R.L. CUI RO 5172996
Valoare atribuită
42.000 RON
din 57.270 RON estimat
26,7%
Adjudecat la 73,3% din estimat · economie 15.270 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.