Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Executie de lucrari pentru obiectivul: “MODERNIZARE DRUMURI COMUNALE DC68 SI DC68A IN COMUNA MALUSTENI, JUDETUL VASLUI”
- Număr anunț
- SCN1005985
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALUSTENI (PRIMARIA MALUSTENI) (CUI 3394279)
- Furnizor / câștigător
- SORAGMIN SRL (CUI 26473061)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.349.604 RON
- Valoare atribuită
- 5.312.099,54 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 12:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1002711
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010670
Documente
Documentația de atribuire
- Contract executie.docx.p7s
- CS EXPERTIZA.pdf.p7s
- CS - informatii generale.pdf.p7s
- CS PIESE DESENATE VOL.1.pdf.p7s
- CS PIESE DESENATE VOL.2.pdf.p7s
- CS PIESE DESENATE VOL.5.pdf.p7s
- CS PIESE DESENATE VOL.6.pdf.p7s
- CS PIESE SCRISE VOL.1.pdf.p7s
- CS PIESE SCRISE VOL.2.pdf.rar
- CS PIESE SCRISE VOL.3.pdf.p7s
- CS PIESE SCRISE VOL.4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010670.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SORAGMIN SRL CUI 26473061
Terți susținători 1
TRANSMIR SRL CUI RO 10400632
Valoare atribuită
5.312.099,54 RON
din 5.349.604 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 37.504,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.