Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU video GEMBIRD, Switch HDMI, Cablu HDMI, Colier plastic 100X2,5mm, Colier plastic 100buc/set 2

Număr anunț
DA29416927
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.402.609 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.402.609 RON