Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dirigentie santier "Retele de ilum. public si cablaj metrop. pe str. Armoniei" cf 59387/02.12.2021
- Număr anunț
- DA29417607
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 15.839.966 RON
- Data publicării
- 02.12.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.