Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de extindere a rețelei de canalizare menajeră pe str. Râului din orașul Vișeu de Sus

Număr anunț
DA29408573
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.428.962 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.428.962 RON