Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de extindere a rețelei de apă potabilă pe str. Râului din orașul Vișeu de Sus

Număr anunț
DA29408443
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.428.962 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.428.962 RON