Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru şi publicitate imobiliară în vederea elaborării documentațiilor cadastrale

Număr anunț
DA29414393
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.533.438 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.533.438 RON