Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat

Proiectare si executie lucrari de ,, Reparatii, Demontare Instalatii, Furnizare Echipamente, Montare Instalatii si Echipamente Termomecanice in Centrala Termica Pav A "

Număr anunț
SCN1006218
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
PRIMO SRL (CUI 4650642)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.243.057,88 RON
Valoare atribuită
3.598.113,08 RON 15,2% sub estimat
Data publicării
28.06.2018 11:03
Anunț de atribuire
SCNA1010250
Termen limită
06.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
GAZ CONTROL SRL CUI RO 15740694
Asociați 1
S.C USTRILTEX SRL CUI J09/640/2012
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

3.598.113,08 RON

din 4.243.057,88 RON estimat 15,2%

Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 644.944,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.