Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii publicare anunt concurs 25 functii contractuale in Bursa online pentru DNP

Număr anunț
DA29414948
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.547.529 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.547.529 RON