Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pregătire proiecte poduri

Număr anunț
DA29418292
Autoritate contractantă
COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010 RON
Valoare atribuită
27.399.800 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.399.800 RON

din 2.010 RON estimat