Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIPOCLORIT DE SODIU SOL.12,5 % CLOR ACTIV=125 KGR X 5,5 RON/KGR=687,5 RON TRANSPORT ADR = 1 X 350 RO

Număr anunț
DA29423227
Autoritate contractantă
COMUNA BULZESTI (CUI 5001961)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.682.570 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.682.570 RON