Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,2% sub estimat
Acord cadru de furnizare de produse TEAVA PEHD, PVC
- Număr anunț
- SCN1006195
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- INST-NISTOR SRL (CUI 566132)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570.720 RON
- Valoare atribuită
- 118.900 RON 79,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1002282
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013414
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1013414.pdf
- Sectiunea II- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea III - Modele Formulare.pdf
- Sectiunea IV Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TEHNO WORLD SRL CUI RO 15231305
Valoare atribuită
118.900 RON
din 570.720 RON estimat
79,2%
Adjudecat la 20,8% din estimat · economie 451.820 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.