Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIDICĂRI TOPOGRAFICE PENTRU TRENUL CU DESTINAȚIE PĂDURE DIN ZONA PÂRÂUL DRĂGANULUI

Număr anunț
DA29420853
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.370.932 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.370.932 RON