Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,1% sub estimat

Achiziție și montaj mobilier din lemn masiv esență tare și mobilier din pal pentru dotare creșă

Număr anunț
SCN1066936
Autoritate contractantă
Cresa pentru Educatie Timpurie (CUI 19343123)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336.000 RON
Valoare atribuită
214.810,38 RON 36,1% sub estimat
Data publicării
21.04.2020 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1037652
Termen limită
11.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082088

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
VISA S.R.L. CUI RO 6146812
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

214.810,38 RON

din 336.000 RON estimat 36,1%

Adjudecat la 63,9% din estimat · economie 121.189,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.