Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,6% sub estimat
”Servicii de asigurare facultativa CASCO si RCA pentru autoturismele din parcul auto PMB”,
- Număr anunț
- SCN1006184
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.094,03 RON 44,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1002955
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013417
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -CASCO SI RCA.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT - SICAP.docx.p7s
- FisaDate_DF1013417.pdf
- MODELE FORMULARE -casco-rca.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASITO KAPITAL SA CUI 10801286
Asociați 1
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
130.094,03 RON
din 235.000 RON estimat
44,6%
Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 104.905,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.