Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,8% sub estimat

Pachet reactivi hematologie cu punere la dispozitie a unui analizor de hematologie 5 DIFF cu minim 30 parametri

Număr anunț
SCN1066928
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324.000 RON
Valoare atribuită
133.650 RON 58,8% sub estimat
Data publicării
21.04.2020 07:27
Anunț de atribuire
SCNA1039191
Termen limită
08.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082205

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576

Valoare atribuită

133.650 RON

din 324.000 RON estimat 58,8%

Adjudecat la 41,3% din estimat · economie 190.350 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.