Atribuită
Anunț de participare
BIOM pentru microscop
- Număr anunț
- SCN1006173
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL (CUI 5509529)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.445,38 RON
- Valoare atribuită
- 113.400 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1001484
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013432
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini biom pentru microscop.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013432.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL CUI RO 5509529
Valoare atribuită
113.400 RON
din 113.445,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro