Atribuită
Anunț de participare
trusa de cataracta - 3 bucati
- Număr anunț
- SCN1006171
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL (CUI 5509529)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.462,18 RON
- Valoare atribuită
- 55.461 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1001746
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013416
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini trusa cataracta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013416.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL CUI RO 5509529
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AZERA TRADE SRL CUI 23505002
Valoare atribuită
55.461 RON
din 55.462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro