Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
SOFT INFORMATIC INTEGRAT SI SERVICII DE MENTENANTA 1 AN
- Număr anunț
- SCN1006169
- Autoritate contractantă
- Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491.400 RON
- Valoare atribuită
- 436.000 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1011817
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013167
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1013167.pdf
- SECTIUNEA 1 - CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- SECTIUNEA 2 - PROIECT CONTRACT.doc.p7s
- SECTIUNEA 3 - MODELE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2
Individuala
Ofertant
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ADVANCED TECHNOLOGY SYSTEMS SRL CUI RO 2649587
Valoare atribuită
436.000 RON
din 491.400 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 55.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.