Atribuită
Anunț de participare
Furnizare de "Implanturi cohleare, proteze auditive cu ancoraj osos si procesoare de sunet"
- Număr anunț
- CN1003670
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- AUDIOLOGOS SRL (CUI 27689773)
- Cod CPV
- 33185300-3 · Implant de otorinolaringologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.510.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1009098
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 169-384210
- Documentație de atribuire
- DF1020926
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini-IMPLANT-14.08.2018.docx.p7s
- CANTITATI Ctr.Subsecvente-14.08.18.docx.p7s
- FisaDate_DF1020926.pdf
- Formular- A.C.si Ctr.Sub. IMPLANT -14.08.2018.docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | implant TIP 1 | — | — | |
| 2 | Implant TIP 2 | — | Anulat | — |
| 3 | Implant TIP 3 | — | CLARFON | — |
| 4 | PROTEZA AUDITIVA CU ANCORAJ OSOS | — | Anulat | — |
| 5 | Procesor de sunet TIP 1 | — | AUDIOLOGOS | — |
| 6 | Procesor de sunet TIP 2 | — | Anulat | — |
| 7 | Procesor de sunet TIP 3 | — | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AUDIOLOGOS SRL CUI 27689773
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CLARFON SA CUI 10863793
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FIX IMPORT EXPORT SRL CUI RO 3149440
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.