Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,7% sub estimat
ANALIZOARE LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1006160
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.000 RON
- Valoare atribuită
- 96.860 RON 43,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1005202
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013316
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ANALIZOARE.doc.p7m
- Clauze contractuale analizoare.doc.p7m
- declaratie reprezentanti Analizoare.pdf
- Fisa date Analizoare.doc.p7m
- FisaDate_DF1013316.pdf
- FORMULARE L 982016.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 172.000 RON Adjudecat: 96.860 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Analizor de testare si detectie microbiana pentru hemoculturi | 130.000 RON | CLINI-LAB | 69.600 RON ↓46,5% |
| 2 | Analizor automat hematologie | 42.000 RON | Novaintermed S.R.L. | 27.260 RON ↓35,1% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
96.860 RON
din 172.000 RON estimat
43,7%
Adjudecat la 56,3% din estimat · economie 75.140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.