Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Materiale de constructii

Număr anunț
SCN1006159
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
CATAMOTZ CONS SRL (CUI 28385152)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.766 RON
Valoare atribuită
146.204 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
28.06.2018 08:22
Anunț de atribuire
SCNA1002990
Termen limită
12.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013422

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CATAMOTZ CONS SRL CUI 28385152

Valoare atribuită

146.204 RON

din 155.766 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 9.562 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.