Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii tiparire antologie "Lumea de mâine " -Premiul Literarium II

Număr anunț
DA29423384
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.149.091 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.149.091 RON