Atribuită Anunț de participare

INELE COLECTOARE SI SUPORTURI PERII PENTRU MOTOARE ELECTRICE TIP MIP3, 630 KW

Număr anunț
SCN1006147
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-SERVICE SRL (CUI 946441)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.200 RON
Valoare atribuită
15.200 RON
Data publicării
28.06.2018 08:07
Anunț de atribuire
SCNA1002274
Termen limită
11.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013328

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

15.200 RON

din 15.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.