Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTOMATIZARE ACCES AUTO IN UNITATI SCOLARE

Număr anunț
DA29423814
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.350.701 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
03.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350.701 RON