Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Complet de scufundare cu alimentare de la suprafata
- Număr anunț
- CN1001755
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 32036274)
- Cod CPV
- 37412200-1 · Echipament pentru scufundari si snorkeling (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.303.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.292.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 02:02
- Anunț de atribuire
- CAN1006103
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 122-276667
- Documentație de atribuire
- DF1012658
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini complet scufundare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012658.pdf
- formulare complet scufundare.pdf.p7s
- model acord si contract complet scuf.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO32036274
Subcontractanți 1
KITY KRENTZ SRL CUI RO24543063
Valoare atribuită
2.292.000 RON
din 2.303.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 11.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.