Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

FURNIZARE DE APARATURA MEDICALA

Număr anunț
CN1001768
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI 21314065)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773.108 RON
Valoare atribuită
766.866 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
28.06.2018 01:56
Anunț de atribuire
CAN1006011
Termen limită
17.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 122-276707
Documentație de atribuire
DF1012657

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 773.108 RON Adjudecat: 766.866 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare TONOMETRU 40.336 RON OPTIMED S.R.L. 34.950 RON ↓13,4%
2 Furnizare ECOBIOMETRU 60.504 RON ARGUS OPTIK S.R.L. 59.648 RON ↓1,4%
3 Furnizare trusa APARAT RX CU POST GRAFIE 672.268 RON PHM COMSERV S.R.L. 672.268 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OPTIMED SRL CUI RO 1104239
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ARGUS OPTIK SRL CUI RO 18103793
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

766.866 RON

din 773.108 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 6.242 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.