Atribuită Anunț de participare

Achizitie incarcator frontal ( vola )

Număr anunț
CN1001796
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
UTIROM INVEST SRL (CUI 33854107)
Cod CPV
43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218.487,39 RON
Valoare atribuită
1.218.200 RON
Data publicării
28.06.2018 01:54
Anunț de atribuire
CAN1005753
Termen limită
27.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 124-281546
Documentație de atribuire
DF1012814

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.218.487,39 RON Adjudecat: 1.218.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 incarcator frontal (vola) cu putere maxima 55-60kw 399.500 RON Utirom Invest SRL 399.400 RON
2 incarcator frontal (vola) cu putere maxima 120-130kw 818.987,39 RON Utirom Invest SRL 818.800 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
UTIROM INVEST SRL CUI RO 33854107

Valoare atribuită

1.218.200 RON

din 1.218.487,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.