Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat

Upgrade infrastructura PKI

Număr anunț
CN1001835
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008.216 RON
Valoare atribuită
818.040,90 RON 18,9% sub estimat
Data publicării
28.06.2018 01:51
Anunț de atribuire
CAN1010922
Termen limită
03.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 122-276709
Documentație de atribuire
DF1012948

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CERTSIGN SA CUI 18288250

Valoare atribuită

818.040,90 RON

din 1.008.216 RON estimat 18,9%

Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 190.175,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.