Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
contract de furnizare, instalare, punere in functiune si service in perioada de garantie in vederea achizitionarii de echipamente medicale pentru Chirurgie Pediatrica I – 3 loturi
- Număr anunț
- CN1001802
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.000 RON
- Valoare atribuită
- 887.707 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1005681
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 122-276764
- Documentație de atribuire
- DF1012981
Documente
Documentația de atribuire
- 2018 CORECT CAIET DE SARCINI G-semnat.pdf.p7s
- 2018 MODEL CONTRACT FURNIZARE-semnat.pdf.p7s
- 2018 MODELE DE FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012981.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 924.000 RON Adjudecat: 887.707 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linie de laparoscopie pediatrica | 378.000 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 377.000 RON ↓0,3% |
| 2 | Aparat de fluoroscopie | 210.000 RON | SIEMENS HEALTHCARE SRL | 182.707 RON ↓13,0% |
| 3 | Aparat de urodinamica | 336.000 RON | ROMBIOMEDICA S.R.L. | 328.000 RON ↓2,4% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Valoare atribuită
887.707 RON
din 924.000 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 36.293 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.