Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card de memorie SANDISK Ultra microSDXC UHS-I 64GB, Clasa 10, A1, U1, Full HD, 120MBs, adaptor

Număr anunț
DA29431777
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TILEAGD (CUI 8911791)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
05.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON