Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G8, Intel Core I5, 8Gb RAM, 256 GB SSD și HDD Extern 1TB

Număr anunț
DA29421310
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.031.049 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
05.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.031.049 RON