Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,9% sub estimat
Acord cadru materiale sanitare - clipuri chirurgicale si plasa eventratie
- Număr anunț
- CN1001722
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850.312,50 RON
- Valoare atribuită
- 315.931,20 RON 82,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 01:42
- Anunț de atribuire
- CAN1007550
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 123-278754
- Documentație de atribuire
- DF1012519
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Caiete de sarcini scanate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012519.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- Proiect acord cadru.docx.p7s
- Proiect contr.subsecv..docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 315.931,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Clipuri chirurgicale din titan cu un brat | — | B.BRAUN MEDICAL 10 contracte | 86.155,20 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 2467 · 29.01.2019 | 2.718 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 1807 · 20.01.2020 | 5.835 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 4499 · 14.02.2019 | 3.171 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 4743 · 19.02.2020 | 4.248 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 21026 · 28.07.2020 | 5.268 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 33550 · 13.12.2018 | 906 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 31342 · 27.12.2018 | 1.176 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 29319 · 08.10.2019 | 2.436 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 28801 · 05.11.2018 | — | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 11707 · 24.04.2019 | 60.397,20 RON | |||
| 2 | Clipuri chirurgicale din titan cu 2 brate | — | B.BRAUN MEDICAL 3 contracte | 15.066 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 31441 · 05.11.2020 | 7.986 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 28801 · 05.11.2018 | — | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 13342 · 14.05.2019 | 7.080 RON | |||
| 3 | Plase eventratie, polipropilena | — | Natural Es-medical S.R.L 7 contracte | 214.710 RON |
| Natural Es-medical S.R.L · contract 31442 · 05.11.2020 | 2.120 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL,Natural Es-medical S.R.L · contract 28801 · 05.11.2018 | — | |||
| Natural Es-medical S.R.L · contract 4740 · 18.02.2019 | 208.750 RON | |||
| Natural Es-medical S.R.L · contract 22397 · 06.08.2019 | 350 RON | |||
| Natural Es-medical S.R.L · contract 24841 · 30.08.2019 | 1.500 RON | |||
| Natural Es-medical S.R.L · contract 30722 · 22.10.2019 | 1.500 RON | |||
| Natural Es-medical S.R.L · contract 3432 · 05.02.2020 | 490 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. CUI RO 29875195
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Valoare atribuită
315.931,20 RON
din 1.850.312,50 RON estimat
82,9%
Adjudecat la 17,1% din estimat · economie 1.534.381,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.