Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. DE CADASTRU RIDICARI TOPO LA ELAB SF PT OB CANALIZARE IN LOC. PORT ,LESMIR SI SUMAL

Număr anunț
DA29436177
Autoritate contractantă
COMUNA MARCA (CUI 4291948)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.675.487 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.675.487 RON