Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ZIP LOCK 120*180

Număr anunț
DA29436995
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Cod CPV
18938000-3 · Pungi cu dublura de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.472.324 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.472.324 RON