Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTOI BUTOAIE DIN METAL CU DOP BUSON 200 L GALVANIZAT /// CERTIFICAT ADR

Număr anunț
DA29421786
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Cod CPV
44614000-7 · Butoaie din metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.966.020 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.966.020 RON