Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de consolidare cu zid de sprijin si gard

Număr anunț
DA29427486
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Artemiu Publiu Alexi" Singeorz-Bai (CUI 21453934)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.513.190 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.513.190 RON