Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de dezapezire cu buldoexcavator jcb 3cx si autobasculanta 6x4

Număr anunț
DA29435240
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.653.092 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.653.092 RON