Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent cu ceara pentru parchet-Sano Poliwix Parquet 2 litri

Număr anunț
DA29439048
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.186.656 RON
Data publicării
04.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.186.656 RON