Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE ADAPOSTURI PENTRU STATIILE DE AUTOBUZ SI ACHIZITIE DE MOBILIER URBAN (banci)

Număr anunț
DA29430415
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDENI (CUI 3126837)
Cod CPV
44212321-5 · Adaposturi pentru statiile de autobuz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.481.814 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.481.814 RON