Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-E01 projector 3LCD XGA 3300LUMENS 4:3 15000:1 VGA HDMI

Număr anunț
DA29434285
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TEODOR V. STEFANELLI" CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 18260429)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.224.989 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.224.989 RON