Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca protectie pt copii

Număr anunț
DA29437784
Autoritate contractantă
LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
Cod CPV
33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.755.205 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.755.205 RON