Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bransament apa si canalizare la bazinele didactice de înot din incinta C. Național Avram Iancu Stei

Număr anunț
DA29438572
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.401.263 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.401.263 RON