Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOSCH GBH 2-26 DRE Ciocan rotopercutor SDS-plus 800 W, 2.7 J

Număr anunț
DA29427934
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.334.441 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.334.441 RON