Ofertă acceptată Cumpărare directă

Samsung 870 EVO - SSD 500GB, 2.5'', V-Nand 3bit MLC, 512MB LPDDR4 Cache, R/W: 560/530 MB/s, S-ATA3

Număr anunț
DA29416428
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.839.469 RON
Data publicării
02.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.839.469 RON