Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,3% sub estimat

Echipamente medicale

Număr anunț
CN1023424
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.183.164 RON
Valoare atribuită
1.411.550,50 RON 35,3% sub estimat
Data publicării
07.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1045113
Termen limită
09.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 152-370371
Documentație de atribuire
DF1091075

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 2.183.164 RON Adjudecat: 1.411.550,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de anestezie 831.484 RON GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA 3 contracte 623.613 RON ↓25,0%
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA · contract 2440 · 20.10.2020 207.871 RON
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA · contract 2451 · 21.10.2020 415.742 RON
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA · contract 2436 · 20.10.2020
2 Sistem mobil pentru incalzire fluide 44.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 2 contracte 9.000 RON ↓79,5%
MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. · contract 2441 · 20.10.2020 9.000 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. · contract 2437 · 20.10.2020
3 Targa transport din inox 93.120 RON Anulat
4 Sistem video compact FullHD pentru chirurgie endoscopica rinosi… 263.960 RON DACO MEDICAL TECHNOLOGIES 2 contracte 65.987,50 RON ↓75,0%
DACO MEDICAL TECHNOLOGIES · contract 2438 · 20.10.2020
DACO MEDICAL TECHNOLOGIES · contract 2442 · 20.10.2020 65.987,50 RON
5 Ecograf 950.600 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 3 contracte 712.950 RON ↓25,0%
MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. · contract 2439 · 20.10.2020
MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. · contract 2342 · 11.08.2021 475.300 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. · contract 2443 · 20.10.2020 237.650 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.411.550,50 RON

din 2.183.164 RON estimat 35,3%

Adjudecat la 64,7% din estimat · economie 771.613,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.