Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta A3 de mare capacitate Bizhub 450i

Număr anunț
DA29436866
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.913.650 RON
Data publicării
03.12.2021 00:00
Data finalizării
06.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.913.650 RON