Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat
Servicii de dezvoltare software pentru Sistemul de Identificare si Inregistrare a Ecvideelor
- Număr anunț
- SCN1067026
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- GREENSOFT SRL (CUI 14914784)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.970 RON
- Valoare atribuită
- 146.000 RON 31,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2020 11:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1038643
- Termen limită
- 11.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082211
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL CUI RO30126940
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GEOMATICS INTEGRATED SERVICES S.R.L. CUI 39366156
Valoare atribuită
146.000 RON
din 212.970 RON estimat
31,4%
Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 66.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.